Hakkımızda

Kayseri’de binlerce projeye imza atmış KramPaslanmaz hakkında merak ettiğiniz her şey…

Krom Paslanmaz Hakkında

İnsan sağlığının ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz!

2008 yılında Mustafa BOĞAZKÖY tarafından kurulan KromPaslanmaz sektörde geçirmiş olduğu 12 yıllık süre boyunca 1300 den fazla toplu yaşam bölgesine su deposu yapmış ve yapmaya devam etmektedir. yapmaktadır.
Paslanmak Su Deposu hizmetleri başta olmak üzere; Süt Toplama Tankları, Kimyasal Tanklar, Genel Amaçlı Tanklar ve bunlarla ilgili Boru Tesisatı Hizmetlerini kalite standartlarında sizlere sunmaktadır.
Bizler insan sağlığının ne kadar önem arz ettiğinin bilincindeyiz.Bu yüzden ürünlerimizi üretirken ilk önce insan sağlığına zarar vermemesi ve çevreye duyarlı olmasını baz alıyoruz.
Firmamız dürüstlük, iş ahlakına bağlılık, müşterilerinin minimum maliyetle maksimum verim almasını hedeflemiş, müşteri memnuniyetini ilke edinen profesyonel kadrosuyla kurulduğu günden bu yana başarılı projelere imza atmıştır.
PASLANMAZ DEPOLARIMIZ HİÇBİR ŞEKİLDE ,KİR,ÇAMUR TUTMAZ VE SAĞLIĞINIZ DÜŞÜNEREK YAPILMIŞTIR

tank2

Paslanmaz Sıvı Tanklarıyla İlgili merak edilenler...

Gelişen ve sürekli değişen dünyada sağlığımızı tehdit eden çok fazla şey varken bir de yaşam döngüsünün en önemli unsurlarından olan suyumuza tehdit unsurları karıştırmayalım.İşte tam da bu noktada ihtiyacımız olan sıvı tanklarının seçiminien doğru şekilde yapalım. Tamamen insan sağlığına zararsız maddelerden üretülen paslanmaz su tankları kullanarak bu sorunun bir nebze de olsun önüne geçmiş oluruz.Suyun Dışarıdan gelen etkenlerden etkilenmemesi için tankınızın doğru seçilmesi gerekmektedir.Doğru tank seçimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paslanmaz sıvı tankınızı bir defaya mahsus yaptırdıktan sonra muhafaza ettiğiniz sıvını sağlık açısından da zarar teşkil etmemesi için düzenli olarak 6 ayda bir bakımının ve dezenfekte işleminin yapılması gerekmektedir.

Paslanmaz Krom Tank Alırken; 

  • Kaç litrelik ürün hacmine sahip olduğu, 
  • Yoğunluğa sahip sıvılarda sorunsuz bir şekilde karıştırma işleminin yapılıp yapılmaması,
  • Ürüne temas eden kısımların paslanmaz yapıda olup olmayışı,
  • Makinenin temizlik işlemlerinin kolay yapılıp yapılamadığı,
  • Yedek parçalarının ve servis hizmetlerinin kolay ulaşılır olup olmaması,
  • Sahip olduğu motorun gücü,,
  • Hem ısıtma gem de soğutma gerektiren üretimlere uygun olup olmayışı olarak sıralanabilir.

Kaliteye terfi Edin Bizimle İletişime Geçin!

Uygulamalarımız